This rectangular portable pet car seat bed is crafted from durable nylon fabric and Oxford cloth with soft PP cotton filling, offering a breathable and comfortable resting space for small pets. Available in green, blue, pink, and yellow, the handheld travel pet bed features adjustable straps, side buckle pillow height adjustment, and a safety belt attachment, supporting pets up to 22 lbs (10 kg) while providing a sturdy, non-slip base for secure everyday use.
| Description | |
| Product Type | Cat Bed |
| Number of Items Included | 1 |
| Style | Creative |
| Color | Green, Blue, Pink, Yellow |
| Occasion | Bedroom |
| Cover Material | Oxford Fabric |
| Fill Material | PP Cotton |
| Other Material | Nylon-Woven, Iron, Anti-Slip Dotted Fabric |
| Dimensions | |
| Overall Length | 18.11"/46cm |
| Overall Width | 16.54"/42cm |
| Overall Height | 11.81"/30cm |
| Features | |
| Bed Type | Bolster & Donut |
| Recommended Pet Weight | 22.05 lb |
| Preassembled | Yes |
| Note |
| Please note that actual size may vary by 0.4"-1.2"(1-3 cm). There may be slight differences between product images and the real item due to workmanship (e.g., extra screws or zippers) or lighting/monitor settings, but these do not affect use. Thank you for your understanding! |



شحن أسرع إذا لزم الأمر
يمكننا أيضًا توفير شحن أسرع حتى في غضون 7-9 أيام. يرجى الاتصال بنا للحصول على مزيد من التفاصيل إذا كان الشحن الافتراضي خارج إطار زمني لك على support@bulbsquare.com.
وجهة الشحن
يمكننا التوصيل إلى ليس فقط الولايات المتحدة، المملكة المتحدة، كندا، والإمارات العربية المتحدة. بالنسبة للبلدان غير المدرجة، يرجى الاتصال بنا للحصول على مزيد من المعلومات عبر support@bulbsquare.com.
وقت معالجة الشحن
يتم معالجة جميع الطلبات في غضون 3-10 أيام عمل. لا يتم شحن الطلبات أو تسليمها في عطلات نهاية الأسبوع أو العطلات.
أسعار الشحن وتقديرات التسليم
سيتم حساب رسوم الشحن لطلبك وعرضها عند الدفع
تأكيد الشحن وتتبع الطلب
ستتلقى بريدًا إلكترونيًا لتأكيد الشحن بمجرد شحن طلبك يحتوي على رقم تتبع الطلب. سيكون رقم التتبع نشطًا في غضون 48 ساعة.
الأضرار
إذا استلمت طلبك تالفًا، يرجى الاتصال بنا على support@bulbsquare.com.
يرجى الاحتفاظ بجميع مواد التعبئة والسلع التالفة قبل تقديم مطالبة.
سياسة الإرجاع
تقدم سياسة الإرجاع والاسترداد الخاصة بنا معلومات تفصيلية حول الخيارات والإجراءات لإرجاع طلبك.
قد يعجبك أيضًا
المزيد من أثاث غرفة النوم
تمت مشاهدته مؤخرًا